SeneCura SeniorCentrum Štěrboholy

Novinky

SeniorCentrum Štěrboholy - výlet za čokoládou

11. 11. 2022 | Štěrboholy

Počasí venku již příliš neláká k dlouhým výletům a tak jsme tentokrát dali přednost vnitřním prostorám. K našemu překvapení jsme se přece jenom na chvíli přenesli ven, a to hned na mexickou plantáž.

SeniorCentrum Štěrboholy - netopýři nocí víří

27. 9. 2022 | Štěrboholy

Zatímco v mayské oblasti byl netopýr symbolem smrti a podsvětí, v Číně je netopýr jedním z nejvyšších symbolů štěstí a radosti. A k tomuto názoru se přidáváme i my, protože přednáška o životě netopýrů a dva netopýří samečci udělali radost mnohým z nás.

Mezinárodní den Alzheimerovy choroby - 21. září

21. 9. 2022 | Centrála

Podle Státního zdravotního ústavu bude v roce 2050 v Česku přes 280.000 lidí s Alzheimerovou chorobou nebo jinou formou demence. Světový den Alzheimerovy choroby, který připadá každoročně na 21. 9., pomáhá zvýšit povědomí o této nemoci. Jak tuto nemoc rozpoznat? A co dělat v případě, že na ni máte například u osoby v rodině podezření?

Nové číslo našeho SeneCura Magazínu

25. 8. 2022 | Centrála

Milí čtenáři, srdečně vás zdravíme s dalším vydáním našeho magazínu, tentokrát v nové vizáži. Doufáme, že se vám bude líbit. Rádi bychom vás informovali o vývoji skupiny SeneCura, která se k naší radosti opět rozrostla.