Domů > O nás

Zaregistrovat se k newsletteru
Zavřít
SeneCura SeniorCentrum Štěrboholy
  • SeneCura SeniorCentrum Štěrboholy

Das Haus 2017-10-17T16:22:22+00:00

Domov, v němž se budete cítit dobře

Domov, v němž se budete cítit dobře

V SeneCura SeniorCentru Štěrboholy nabízíme nedaleko centra Prahy v blízkosti nové klidné zástavby a parku starším lidem domov, v němž se budou cítit dobře. Nové a moderní SeniorCentrum bylo otevřeno na konci roku 2016. Poskytujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu pro službu Domov pro seniory s kapacitou 52 lůžek a službu Domov se zvláštním režimem s kapacitou 98 lůžek. Veliký důraz klademe na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence. Celá budova je bezbariérová a je členěna do čtyř podlaží, kde se nacházejí pokoje klientů, společenské prostory, místnost pro fyzioterapii aj. Samotné pokoje jsou plně vybaveny nábytkem včetně polohovatelné postele s antidekubitní matrací a vlastním sociálním zařízením. Vybavení je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Klienti si mohou dle vlastních potřeb pokoj vyzdobit dekoračními předměty. Přímo u našeho SeniorCentra je zastávka MHD „Kutnohorská“.

Místo, kde to žije a kde se setkávají generace

Výborná poloha a spolupráce s komunitními centry, mateřskými školami a školami z okolí činí z našeho SeniorCentra místo pro častá setkání různých generací. K tomu je s oblibou využívána i naše vlastní zahrada.

Jistota od předního poskytovatele péče

Společnost SeneCura je s více než 6 800 lůžky a s téměř 80 zařízeními předním soukromým poskytovatelem péče v Rakousku a je držitelem mnohonásobného ocenění za kvalitu a inovaci. Svými znalostmi a dlouholetou zkušeností v oblasti péče poskytuje jistotu i klientům v České republice, kde je SeneCura největším soukromým provozovatelem domovů pro seniory a domovů se zvláštním režimem poskytujících zdravotní a sociální péči, včetně péče o seniory s demencí.

Jsme členem:

Provozovatelem SeniorCentra Štěrboholy je SeneCura SeniorCentrum HŠH a.s.  Zřizovatelem SeneCura SeniorCentra HŠH a.s. je společnost SeneCura s.r.o., Ke Smíchovu 1144/144, 154 00 Praha 5 – Slivenec. SeneCura SeniorCentrum Štěrboholy poskytuje dvě služby sociální péče s nepřetržitým provozem (celoroční provoz) a to sociální službu – Domov se zvláštním režimem, dle § 50 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a sociální službu – Domov pro seniory, dle § 49 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.

SeniorCentrum Štěrboholy jedním pohledem

  • V provozu od roku 2016, kapacita DS 52 a DZR 98 lůžek
  • Programy: roční přání, výměnné pobyty, večeře při svíčkách
  • Fyzioterapie, canisterapie, muzikoterapie
  • Zvířecí kamarádi
  • Služby pedikúra a kadeřník
  • Televize na každém pokoji, velký společenský prostor, wifi
  • Nadstandardní strava, obědy s výběrem ze dvou jídel, gurmánské týdny
  • Dopravní dostupnost za pomoci pražské MHD
  • Bezplatné parkování